Chacara Com Piscina Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Chacara Com Piscina Villa Itapevi van 400 vierkante meter ligt binnen 4 km van Paróquia São Judas Tadeu en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
De 4-badkamer villa vindt u op rijafstand van 10 minuten vanaf het Itapevi Center Shopping. Voor sportliefhebbers is het vakantiehuis een ideaal startpunt om de sportscene van Itapevi te ontdekken, met stadion Euclides de Almeida op 6 km verderop.
De gesitueerde in Itapevi Chacara Com Piscina Villa biedt uitzicht op het zwembad aan. Tot de badkamerfaciliteiten van de woning behoren ook een apart toilet en een douche.
De voorzieningen in de privé keuken zijn onder andere koffie- en theefaciliteiten, een koelkast.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
- Zwembad met uitzicht
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Chacara Com Piscina Villa?
Gasten van Chacara Com Piscina Villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kan Chacara Com Piscina Villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Chacara Com Piscina Villa is voor maximaal 20 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Chacara Com Piscina Villa?
Chacara Com Piscina Villa beschikt over een keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Chacara Com Piscina Villa?
Gasten die in Chacara Com Piscina Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Paróquia São Judas Tadeu en het Itapevi Center Shopping bereiken, die respectievelijk binnen 4 km van de accommodatie en op 4,1 km afstand liggen.